הגנה על רכוש - אבא דמנטי חותם על מסמכים ללא ידיעתנו - פורום ניהול עיזבונות

שאלה חדשה
 • איתן

  נשלח ע"יאיתן 07:03, 11 ביולי 2014

  אנחנו יורשים עם אבינו רכוש לאחר מות אימי! יש צו ירושה חלוקה על פי חוק! אבינו מעט דמנטי ומושפע מאנשים זרים דבר שגילינו באחרונה. הוא בלחץ חותם בלי ידיעתנו על מסמכים לאנשים בלי לידע אותנו. הדפוס בזה מעמיד בסכנה את כל הרכוש! ושגילינו דבר כזה התחלנו להבין שזו בעיה שכעת זה בדברים קטנים אבל מכעס סמוי לא מטעות! הדבר הזה דורש פעולה מיידית. יש חשש שיחתום על מסמכים בלי ידיעתנו הוא סומך על זרים ! משפטית מה הדרך המהירה לנוע צרות כאלה? הוא מתנגד לכל סוג של אפוטרופוסות ואיים שיקח עורך דין נגדנו!!! היחסים ביום יום קרובים מאוד ובכל זאת הוא עושה דברים מאחורי גבינו! לא רק בנושא רכוש גם בתחומים ! מה הצעדים שניתן לנקוט? שלא יאבד ת הרכוש!אחרים! הוא מדבר אתנו בכלליות אם מגלה אי התאמה בהרגשה שלו הוא פועל באימפולס וחותם בלי ידעתנו! דפוס זה מעיד שזה יחזור! הוא עלול גגם למצוא את עצמו בלי הרכוש בחלק שלו. מה עושים?

  השב
 • 10:40, 13 ביולי 2014

  איתן שלום
  מדובר בבעיה ידועה וכואבת, תוכל ליצור קשר עם משרדי על מנת שנמצא פתרון הולם .

  תגובה
 • 10:38, 23 באוגוסט 2014

  הוא לא משתף פעולה. ונוטה להאמין לאנשים אחרים שמקרקרים סביבו מדובר באדם חלש מאוד וחי בלא נעים. זה פשוט אסון. כי שמסבירים לו על הגנה על זכויות הוא לא מבין את זה ומדגיש את הלא נעים.

  תגובה

בפורום זה נדון בשאלות הרגישות העולות סביב ניהול עיזבונו של מוריש שנפטר, ובין השאר בשאלות הבאות: מה הן הוראות דיני הירושה לגבי חלוקת העיזבון בין היורשים? מהו מנהל עיזבון זמני? כיצד נבחר מנהל עיזבון? באיזה שלב מתמנה מנהל עיזבון? מי מוסמך למנות מנהל עיזבון? מה סמכויותיו של מנהל עיזבון? מה הן חובותיו של מנהל עיזבון? מה הן זכויותיו של מנהל עיזבון? מה הן האפשרויות לאיתור יסודי של רכוש ונכסי הנפטר? מה סוג הרכוש שניכלל בעיזבון ואיזה רכוש אינו נכלל בעיזבון? כיצד מתייחס מנהל עיזבון לזכויות בן הזוג שנותר בחיים? כיצד ינוהל העיזבון תוך הגנה שוויונית ונייטרלית על זכויות כל היורשים? כל נושא משפטי אחר הנמצא בתחום העיזבונות, הירושות והצוואות שיעלה, יקבל מענה מתאים.