ת"ד באוטובוס אגד - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • שהם

  נשלח ע"ישהם 17:35, 24 בספטמבר 2013

  הנהג החל לנסוע (נסיעה בין- ערונית) בעודי עומדת לידו, ומס' דקות לאחר שהחלה הנסיעה נזרקתי על השמשה הקידמית. ת"ד אירעה קצת יותר מחצי שנה, וכיוון שלא היו לי נזקי גוף "ראייתים" (שבר וכד'), אלא כאבים חזקים מכות יבשות ושטפי דם בלבד המתנתי עם התביעה, בכדי להעריך נכונה את הפגיעה... כיום יש לי כאבי גב וזרוע. הת"ד הוגדרה כ"קלה" ע"י מד"א שהגיעו לאירוע. מה המלצתך לגבי המשך ההתנהלות מול אגד? לגשת באופן פרטני, או ישר עם עו"ד? ומנסיונך בתביעות מסוג זה מול אגד, מה סיכויי תביעה כזו ומה גובה הפיצוי פחות או יותר? וכן- האם לתבוע דרך נזיקין או פלת"ד?

  השב
 • 19:50, 5 באוקטובר 2013

  שלום שהם,
  המדובר בתאונת דרכים ולכן המדובר בכיסוי דרך חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים (פלת"ד) ולא ניתן לתבוע בנזיקין.
  על מנת להעריך את התביעה צריך לראות את התיעוד הרפואי. בגדול - ככל שחלפה חצי שנה וישנם עדיין כאבים ומגבלות מתועדים, כדאי להמתין עוד 3 חודשים לערך ואז להגיש תביעה ולבקש מינוי של מומחה מתאים.
  אשמח לעיין במסמכים ולתת תשובה מלומדת יותר.
  צור קשר עם משרדי - 035753080

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.