פגיעה מרכב בשעת העבודה - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • שיראל

  נשלח ע"ישיראל 04:54, 19 בדצמבר 2013

  שלום,אני עובדת בשמירה בקיריון תפקידי כולל בדיקת רכבים לפני כניסתם לחניון,כל רכב שעובר יש לפתוח את הדלת להסתכל לתוך האוטו ולאחר מכן לבדוק את תא המטען.לפני 3 ימים כשהגיע אליי רכב לבדיקה פתחתי את הדלת(זו הייתה דלת הזזה) וכשסגרתי את הדלת סגרתי אותה על האצבע ונקטעה לי חתיכה מהאצבע ופוניתי באמבולנס לבית חולים וצוין שזה תאונת עבודה.בבית חולים נאמר לי של ניתן לחבר את האצבע אך השורש של הציפורן לא נקטע ותוך חודש תודה לאל תגדל לי ציפורן ואני אתפקד באצבע רק שאצבע כמובן תהיה יותר קצרה.המעסיק אמר לי שהוא ידאג לכל ואני אקבל את כל מה שמגיע לי ולמלא את הטופס 250.יש לי שאלות שחשוב לי לקבל עליהם תשובה.1)האם התאונת עבודה שלי נחשבת גם כתאונת דרכים ואם כן מה עליי לעשות? 2)קיבלתי בינתיים 14 ימי מחלה איך הם יחושבו עם אני עובדת במקום עבודה הזה רק חודשיים וחצי 3)האם ניתן להגיש גם טופס לנכות בעבודה?

  השב
 • 17:11, 20 בדצמבר 2013

  שלום שיראל,
  ראשית הרשי לי לאחל לך בריאות שלמה.
  לשאלותייך:

  1) כן. התאונה נחשבת כתאונת דרכים בעבודה מה שמקנה לך פיצוי הן מביטוח לאומי והן מחברת ביטוח החובה של הרכב.
  2) כן. החישוב הוא לפי הממוצע של 3 החודשים האחרונים. אם חסר חצי חודש אז החישוב הוא קצת שונה, אבל בגדול לוקחים את השכר ומחלקים בימי העבודה.
  3) כן. לאחר שהתאונה תוכר כתאונת עבודה יש מקום לתבוע נכות מביטוח לאומי.

  אשמח לעמוד לרשותך בשאלות נוספות בטלפון : 03-5753080

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.