חוו"ד רפואית - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • א.

  נשלח ע"יא. 20:34, 31 בדצמבר 2013

  ערב טוב, חוו"ד רפואית משפטית י'קרה מאוד . עד כמה חוו"ד הרפואית שכותב רופא מומחה מושפעת מהמחיר שהוא גובה ? האם רופא מומחה באופן פרטי יכול להממליץ על אחוזי נכות בתביעה לעומת קבל תאותו חולה במרפאה של קופת החולים ? ב. האם חוו"ד הרפואית משתנה בין לדוגמא לפגיעה בעמוד שידרה לבין פציעת מעיכה בכף היד ?

  השב
 • 07:09, 29 בינואר 2014

  תגובה
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  07:12, 29 בינואר 2014

  שלום א.
  חוות דעת רפואית אינה אמורה להיות מושפעת מהמחיר שהוא גובה. כשרופא מקבל חולה בקופת חולים הוא לא אמור לתת לו חוות דעת, כי זה אינו חלק מהשירות במגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי. לכן, תמיד יבקש הרופא שתבוא אליו פרטי כדי לכתוב עבורך חוות דעת. (אלא אם הוא ממש צדיק). חלק ב' של השאלה אינו ברור, או שאתה לא מבין. אחוזי הנכות נקבעים על פי תקנות של הביטוח הלאומי, שבהן מופיעים כל מיני פגמים בגוף ואחוזי הנכות שמגיע לנכה בגינם. לכן, גם מעוך לא דומה לכף יד מעוכה.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.