• עידו

  נשלח ע"יעידו 23:49, 23 בפברואר 2014

  שלום רב אני נפלתי בשטח ציבורי והיד שלי נשברה הרשלנות מוכחת והגשתי תביעת נזקין נגד חברת הביטוח שלהם השאלה היא השופט כמה קובע פיצוי במקרה שלי שלא נותר נכות אבל עברתי שרשרת ארוכה של טמפולים

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  07:07, 24 בפברואר 2014

  שלום עידו, התשובה מורכבת מהרבה גורמים, איפלו אם לא נותרה לך נכות. חלקם של הגורמים הם: כמה ימי עבודה הפסדת, מה המשכורת שלך, כמה ימים שכבת בבית, האם היית מאושפז בבית חולים, האם היית צריך להביא עוזרת הביתה כי אתה נוהג לנקות את הבית ולבשל, או שמא יש לך בן/בת זוג שעושים את זה ממילא, כמה זמן לקח לך עד שהבראת, האם היו לך נזקים עקיפים, מה נסיבות הנפילה? האם הלכת לתומך בגן ונפלת, או שמא "הלכת מכות" עם חבר ונפלת, ועוד כהנה וכהנה.
  בגדול, סדר הגודל של תביעות כאלה מסתכם באלפי שקלים, אני יכול "להגן" על כל מספר מ-3,000 ועד 30,000 ש"ח ...
  אני מניח שאתה מיוצג, ולכן העצה הטובה ביותר היא שתבקש מעורך הדין שלך שיסביר לך ממה מורכבת ההצעה, ובמקרה הצורך קח את התשובה הזו לעורך דין אחר, ושאל אותו האם ההצעה נראית הגיונית.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.