• 15 במרץ 2014

    פגיעה בריאותית בעיקבות נתילת תרופת ראוקוטן

    שלום
    בעיקבות הכתבה בווינט בריאות על תופעות הקשורות בנטילת תרופת הראוקוטן נגד פיצעי הבגרות.בני לקח את התרופה בגיל 15 ולאחר מיספר שני ם היתחילו לו תופעות הלוואי עליה בטסיות כדוריות הדם,ועד להיתפתחות מחלת פוליציטמיה וורה,לאחר מיכן סתימת וורידים עמוקה בבטן ,כולל פגיעה בשליש כבד.כשאני מאזכר את הרופאים כל הזמן על תרופה זו הם טוענים שהיא בטוחה.
    ברצוני לדעת אם יש מקוםלעשות משהו או לבטל תרופה זו כדי שאנשים לא יפגעו מימנה.
    בתודה מראש
    שמואל דנה

    15 במרץ 2014
  • מנהל הפורום אמיר שושני 15 במרץ 2014

    פגיעה בריאותית בעיקבות נתילת תרופת ראוקוטן

    שלום דנה,
    צר לי על בנך. קראתי גם אני את הכתבה, ואני לא רופא, ולכן קשה לי לדעת האם מה שיש לבנך הוא תוצאה של נטילת התרופה או שהבעיות שיש לו, נגרמו בלי קשר לתרופה. אם תמצאי קשר בין התרופה לבין הנזק שנגרם לבנך, תוכלי לתבוע את חברת התרופות. אם היא תפסיד, זה יעשה הרבה רעש ואולי יגרום להפסקת השימוש בה. לגבי מאבק ציבורי להפסקת השימוש בתרופה, אני לא מבין בזה, ובכל מקרה לא הייתי מתחיל לחשוב על מאבק כזה לפני שהייתי בטוח בקשר בין התרופה לבין הנזק שנגרם לבנך.
    בהצלחה

    15 במרץ 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?