פגיעה בריאותית בעיקבות נתילת תרופת ראוקוטן - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • שמואל דנה

  נשלח ע"ישמואל דנה 11:01, 15 במרץ 2014

  שלום בעיקבות הכתבה בווינט בריאות על תופעות הקשורות בנטילת תרופת הראוקוטן נגד פיצעי הבגרות.בני לקח את התרופה בגיל 15 ולאחר מיספר שני ם היתחילו לו תופעות הלוואי עליה בטסיות כדוריות הדם,ועד להיתפתחות מחלת פוליציטמיה וורה,לאחר מיכן סתימת וורידים עמוקה בבטן ,כולל פגיעה בשליש כבד.כשאני מאזכר את הרופאים כל הזמן על תרופה זו הם טוענים שהיא בטוחה. ברצוני לדעת אם יש מקוםלעשות משהו או לבטל תרופה זו כדי שאנשים לא יפגעו מימנה. בתודה מראש שמואל דנה

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  19:11, 15 במרץ 2014

  שלום דנה,
  צר לי על בנך. קראתי גם אני את הכתבה, ואני לא רופא, ולכן קשה לי לדעת האם מה שיש לבנך הוא תוצאה של נטילת התרופה או שהבעיות שיש לו, נגרמו בלי קשר לתרופה. אם תמצאי קשר בין התרופה לבין הנזק שנגרם לבנך, תוכלי לתבוע את חברת התרופות. אם היא תפסיד, זה יעשה הרבה רעש ואולי יגרום להפסקת השימוש בה. לגבי מאבק ציבורי להפסקת השימוש בתרופה, אני לא מבין בזה, ובכל מקרה לא הייתי מתחיל לחשוב על מאבק כזה לפני שהייתי בטוח בקשר בין התרופה לבין הנזק שנגרם לבנך.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.