הערכת תיק - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
  • נתן

נשלח ע"ינתן 20:18, 15 בספטמבר 2014

שלום . אני פה בשביל לקבל את דעתך על התיק שהיה לי . אני היתי בן 26 נפלתי בבית מלון בחיפה לפני שנה וחצי נשברה לי היד ושמו לי גבס לחודש. הורדתי אותו והתחלתי לחפש עורך דין ובסוף נפלתי על מישהו הוא לקח את התיק ושלח אותי למומחה שקבע לי 10 אחוזים נכות .חברת הביטוח גם שלחה אותי לרופא שקמעת לא בדק אותי וקבע לי 0 אחוזים . לאחר מכן התחילה התקשרות בין העורכי דין והגיעו ל 20 אלף שח . העורך דין שלי אמר שזה בסדר ואין צורך לבדיקת מומחה נוספת . שכנע אותי והסכמי להסכום הזה . אני מרגיש שהעוף דין שלי הזניח בטיפול . שאלתי תיק כזה לפחות כמה יכול נסגר .חשוב לציין שברגע שנפלתי הייתי סטודנט ללא עובד נתן

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

04:15, 16 בספטמבר 2014

אי אפשר לענות על שאלה כזו, בלי לראות את התיק, לקרוא את כל הנתונים, ולהעריך, רק להעריך, האם ניתן היה לקבל יותר.

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.