• חאלד

  נשלח ע"יחאלד 23:07, 19 בינואר 2015

  שלום רב . אשמח אם יכול את לקבל דעת שלך . מדובר בתאונות עבודה ב2011הנפגע בן 53 בזמנו .קבל נכות ממיתה 19 אחוז . חוות מטעמו 50 אחוז . חוות דעת מטעם הנתבעת 19 . מומחה מטעם בית המשפט קבע 24 אחוז . התובע היה משתכר 7000 ברוטו והא לא חזר לעבודה מכיון ההגבלה שיש לו היום הוא בן 56 . לאחרונה הוגש תחשיב נזק מטעמנו על סך 800 אלף . השופט הציע סכום של 320 אלף עם אשם תורם 15 אחוזים . הבן אדם התייאש ממה שמע לאחר 3 שנים קבל הצעה לא הולמת . יש לי כמה שאלות .1 האם ההצעה משקפת את המצב האם היא הגיונית 2 האם יש מה לעשות עם האשם תורם 3 האם אם כפי שאתה רואה אם מחליפים עורך דין זה יעזור 4 מה הייתה ממליץ לעשות וסליחה על השאות

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  05:57, 20 בינואר 2015

  1. איני יכול לדעת האם היא משקפת את המצב כי יש הרבה נתונים בתיק, שאותם לא אמרת
  2. אשם תורם נקבע על פי מידת האחריות של הנפגע לתאונה. אם תנהל הוכחות יכול להיות שבית המשפט ישתכנע שאין אשם תורם, אבל מצד שני הוא יכול להגיד שאשם תורם הוא יותר גבוה מ-15%.
  3. החלפת עורך דין עוזרת אם עורך הדין שלך לא מקצועי. את זה בוודאי דאי אפשר לדעת מתיאור המקרה שתיארת. חוץ מזה, לא עורך הדין נתן את ההצעה אלא השופט.
  4. היית ממליץ לך להתייעץ עם עורך הדין שמטפל בתיק, ואם אתה מודאג, לקחת את התיק לעורך דין נוסף שיחווה גם הוא את דעתו אחרי שקרא את כל החומר, ואז להחליט האם להמשיך עם הנוכחי או לעבור למישהו אחר.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.