קעקוע שיצא ממש מכוער ולא סימטרי - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • אוולינה קושניר

  נשלח ע"יאוולינה קושניר 12:55, 23 בפברואר 2015

  היי שלום הסיפור שלי הוא כך ליפני חודשים עשיתי קעקוע אצל אחת המקעקעות אחרי שהקעקוע החלים שמתי לב ש2 המישפטים הראשונים ניראים כאילו הקעקוע מלפני המון שנים הכתב ממש דהוי לא כמו שרציתי והשורה ה 3 בכלל בתחילתה הוא ממש עבה מידי! ממש מכוער כאילו ילד בן 5 צייר לי, והכתב עצמו ניראלי לא ישר על היד.. הסברתי לה את זה היא רצתה לגבות ממני תשלום סמלי על פתיחת מחט על תיקון שזה לא אמור להיות ככה זה לא הקעקוע הראשון שלי אבל בכל מיקרה לתקנו זה ניראלי בלתי אפשרי עם השורה השלישית ממש זוועתית והמישפט עצמו לא ישר ומכוער מה אני יכלה לעשות בנידון?

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  05:57, 24 בפברואר 2015

  אם הקעקוע נעשה בחוסר מקצועיות - תוכלי לתבוע אותה. הבעיה היא שזה לא יתקן את הנזק, אלא רק ייתן לך פיצוי, וקחי עוד בחשבון שבשביל להגיש תביעה כזו תצטרכי קודם כל להשיג מומחה שיכתוב לך שהכתיבה הזו היא מתחת לסטנדרט המצופה מיוצרי קעקוע. אני לא יודע האם יש סטנדרטים לזה. עוד שאלי את עצמך האם יש לה בכלל ביטוח, והאם היא תוכל לשלם לך פיצויים אם תזכי במשפט.

  תגובה
 • 19:15, 1 ביוני 2015

  יתכן שזו אותה המקעקעת שלי??? האם היא מכפר סבא?

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.