נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
חיים

תביעת ביטוח משכנתא על נזקי גוף ורכוש

שלום רב! בתאריך 15.8.14 בזמן שישנתי אני ואשתי נפלה עלינו תקרת החדר כתוצאה מכך ובנס זה נגמר רק בחתך של 1ס"מ בראש שלי שנהיה צלקת קטנה ובהלה רבה שלי ושל אישתי שהיתה בהריון בחודשיים מתקדמים מה שגרם לה לכאבי בטן וללכת לבדיקה ולהיות במנוחה 3ימים עקב הלחץ הנפשי. התקרה נפלה כתוצאה מרטיבות מהשכן שהמקלחת שלו מעל לחדר השינה הביטוח הכיר בכך שזה נגרם כתוצאה מרטיבות ותיקן את הבעיה . ברצוני לתבוע את הביטוח על כל עוגמת הנפש וימי המחלה והפציעה שנגרמה לי ובנוסף לתבוע אותם על נזקי רכוש שמרוב כל האבנים שנפלו נשברה לי המיטה וחצי החשמלית שישנו עליה רציתי לדעת אם זה אפשרי? והאם כדאי לתבוע דרך תביעות קטנות או דרך עו"ד? תודה רבה על עזרתך.

אמיר שושני

ביטוח המשכנתא שלך לא ישלם את הנזקים הללו אולם ביטוח צד ג' של השכן מלמעלה - כן ישלם. בשביל זה תצטרך להגיש תביעה. ההחלטה היא שלך האם הלהגיש אותה בבית משפט לתביעות קטנות או לבית משפט שלום. אשר לעניין עו"ד - זה תלוי. אני בדעה שתביעות שניתן להגיש בבית נשפט לתביעות קטנות, כדאי ורצוי לעשות לבד. אבל יש גם דעות אחרות...

חיים

התכוונתי לתבוע את הביטוח משכנתא שלו כי הביטוח הכיר בנזק השאלה שלי היא איך אני מברר אם יש לו בביטוח משכנתא ביטוח לנזקי גוף כי הוא לא כזה משתף פעולה ורק נתן לי תפרטים שלו וגם זה אחרי דין ודברים? יצויין שזה בית מושכר.

אמיר שושני

בביטוח משכנתא אין ביטוח נזקי גוף. זה יש בביטוח צד ג'.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום נזקי גוף ופיצויים