התחיבות כספית להמשך קשר בין בני זוג לא נשואים - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
    נשלח ע"יגיל 14:08, 11 במאי 2015

שלום, נבוך אבל שואל. אני אלמן בן 61. עד לפני שלושה חודשים היה לי קשר לאורך שנתיים עם אשה גרושה בת 57. לשנינו תכלית הקשר הייתה נישואין. עם זאת, הודעתי והזכרתי בתחילת הקשר שלא אהיה מוכן לנישואין בקרוב. הדברים התקבלו בהסכמה והבנה מלאה. לאחר שנה, עם התפתחות מצוינת של הקשר, התחלתי לדבר על התקדמות לנישואים. מנקודה זו החלה מצידה מסכת של זגזוגים ובריחות יחד עם התעקשות שלה להמשך ולנישואים. היא המשיכה לציין שנישואין זו המטרה. טיפול אישי וזוגי והרבה דיבורים לא עזרו לה להתגבר על קשיי העבר שלה, לטענתה. באחת הפעמים שניסתה לשכנע אותי לקבל אותה בחזרה כתבה לי בכתב ידה התחייבויות מסוימות כולל " אם עוד פעם אברח אני חייבת לך 10,000 ש"ח". הסכמתי והבריחות המשיכו עד שהותשתי. לא התנצלה ושומרת על שתיקה על אף שאמרתי שאני מצפה שתיקח אחריות ועל ההתחייבות הכספית שלה. האם יש לי מקום לשקול תביעה נגדה?. תודה, גיל

השב
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

21:02, 11 במאי 2015

צר לי. אני לא מבין בתחום הזה...

תגובה
  • 09:02, 12 במאי 2015

תודה לך

תגובה
  • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

אמיר שושני,מנהל הפורום

19:38, 17 במאי 2015

נסי בקישור הזה:
    https://itur.mof.gov.il/locatelive/create

תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.