רשלנות רפואית ? - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • דרורה בן יוסף

  נשלח ע"ידרורה בן יוסף 20:34, 14 בינואר 2013

  בשנת 2009 עברתי בדיקת ממוגרפיה והיא יצאה תקינה. כעבור שנתיים בשנת 2011 עברתי בדיקת ממוגרפיה נוספת בעקבות גוש שאיבחן הרופא ע"י מישוש. לצערי נמצא גוש סרטני. המומחה שטיפל בי ביקש לראות את הבדיקה מ-2009 ולטענתו כבר אז ניתן לראות בבירור גוש, אמנם קטן אבל ניתן לראות אותו. לדבריו העובדה שהאיבחון בשנת 2009 היה שגוי, גרמה לצורך בטיפולי כימותרפיה וניתוח והקרנות. אם היו מאבחנים אותי ב2009 אז מקסימום הייתי עוברת ניתוח קטן להסרת הגידול ולא ניתוח כריתה. אני מעוניינת לתבוע ברשלנות רפואית, מה דעתכם?

  השב
 • 20:35, 14 בינואר 2013

  דרורה שלום, אכן נראה כי האיחור באיבחון והשנתיים שחלפו בין הבדיקות החמירו מאוד את מצבך ופגעו פגיעה של ממש בסיכויי החלמתך וכמובן שנאלצת לעבור טיפולים קשים. יחד עם זאת, נזדקק לחוות דעת רפואית אובייקטיבית של מומחה רפואי שיאשר כי אכן בשנת 2009 ניתן היה לאבחן נכונה את מצבך. כדי לבחון את סיכויי תביעתך באופן ספציפי, תוכלי לפנות למשרדי בצירוף כל החומר הרפואי. תשומת לבך כי לעניין הנזק שנגרם לך יש לקחת בחשבון גם נזק נפשי (ככל שנגרם) ולאסוף תיעוד רפואי גם מתחום זה. רפואה שלמה.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.