מחלוקת לגבי המשכורת המבוטחת - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 15:37, 12 בינואר 2016

  ככל שיתקיים הליך משפטי כנגד קרן פנסיה הטוענת (כי לפני מס' שנים בחודש X ) המשכורת המבוטחת היתה נמוכה יותר מזו שבוטחה בפועל, ונניח שההליך יסתיים בפסיקה לטובת הקרן ויקבע כי המשכורת המבוטחת היא משכורת המצומצמת שהקרן טוענת לה.כאשר קצבת הנכות שתשולם לעמית גם היא תהיה מצומצמת בגין כך. האם בעתיד לנוכח איתור ראיות חדשות, קרי המצאת דוחות שהוצאו לפני שנים מאתר הקרן - ניתן יהיה לתבוע מחדש כיסוי ביטוחי מלא , קרי ניתן יהיה לתבוע מחדש עניין המשכורת המבוטחת. תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  14:22, 15 בינואר 2016

  הבעיה עם הליך משפטי היא שהוא מסיים את הדיון. אם תבאי אח"כ ראיות, יגידו לך שהיית צריך להביא אותן בזמן אמת. אם תהיה לך סיבה אובייקטיבית טובה שתוכל להצדיק את העובדה שלא גילית את החומר גם במאמץ, תוכל להציג, אולי. אחרת - יקשב עליך מאוד לפתוח עניין אחרי שנסגר.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.