החזר ממכבי בגין ניתוח רפואי - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • א

  נשלח ע"יא 15:31, 4 בספטמבר 2016

  טרם הרפורמה בקופת חולים, מכבי אישרה לבעלי מכבי מגן זהב סבסוד/החזר בגין ביצוע ניתוח מטעם רפואי באופן פרטי. במקרה שלי הקופה אישרה כי הכללים שיחולו עליי הם הכללים שהיו קבועים טרם הרפורמה. כך שאני זכאית לסבסוד הקופה בגין ניתוח פרטי. אלא שהקופה מנסה לרמות אותי ולטעון שלפי הכללים טרם הרפורמה אני זכאית לסכום זעום בגין עלות שכר מנתח, לפי סכום הקופה יוצא שאני אממן יותר מחצי מעלות שכר מנתח פרטי. לאור הנתונים שלעיל, 1. מה ניתן לטעון למול הקופה בעניין על מנת שתממן שכר מנתח ראלי? איזה ראיות כתובות ניתן לדרוש שהקופה תמציא על מנת להוכיח את ההחזרים בגין שכר מנתח פרטי שהיו קבועים בקופה טרם הרפורמה? האם יש תקנון הקובע זאת וכולי...? 2. מה ניתן לעשות ואיך ניתן לדעת או להוכיח את העלויות ההחזר של הקופה לגבי שכר מנתח טרם הרפורמה?? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  07:20, 5 בספטמבר 2016

  את יכולה לדרוש מהם את טבלאות ההחזרים שהיו תקפות לפני הרפורמה. הטבלאות מפורסמות ונגישות לציבור

  תגובה
 • 11:42, 5 בספטמבר 2016

  תודה על תשובתך, אך לגבי ניתוחים פרטיים, לא היתה טבלה מפורסמת ונגישה לציבור- כנראה שהיתה אצלם, אז פשוט לבקש את הטבלאות שלפיהם הם פעלו?
  האם טענה כי ההחזרים בגין ניתוח פרטי לא יכולים להיות שונים מהותית ומשמעותית מהסבסוד של הניתוח בבית חולים ציבורי עושה שכל וראויה?

  תודה רבה

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.