חברת פרטנר- חשבוניות - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • קיווי

  נשלח ע"יקיווי 12:44, 4 בספטמבר 2014

  שלום! יש לי סיפור אהבה עם חברת פרטנר מזה כמה שנים. לפני כ- 3 שנים הייתה לי טעות בחשבונית על יותר מ- 1000 ש"ח. לאחר טלפונים ובירורים ממושכים (כ- 3 חודשים) החזירו לי חלק מהסכום. לפני כחודש התקשרתי למוקד על מנת לעדכן את התוכנית, והציעו לי 79 ש"ח לחודש ללא הגבלה של שיחות, SMS ואינטרנט 3G. (וכמובן, שיעשו לי הפרש בין התוכנית הקיימת לחדשה כבר בחשבונית הקרובה- מדובר על זיכוי של כמה ימי חודש). יום למחרת בן זוגי התקשר על מנת לעשות את אותה התוכנית למכשיר שלו, ונאמר לו שאין כזאת תוכנית, ואכן מבירור בפרטים שלי, לי לא עדכנו את התוכנית שהציעו לי 79ש"ח. אני כועסת, מתקשרת למוקד אומרים לי שהייתה טעות ואכן אין לי את התוכנית אבל יעדכנו. התקשר מנהל, בשעות הערב, לעדכן שעדכנו את התוכנית אבל השיחה זרמה לכיוון לא נעים והוא אמר שהוא מסיים את המשמרת וחייב לנתק, וניתק לנו בפנים. לאחר כמה ימים התקשרתי על מנת לברר את מצב התוכנית שלי, ואמרו לי שהכל בסדר. קיבלתי חשבונית יולי- כמובן שום זיכוי (לא שיהיה לי אכפת, הרי מדובר בכמה ימים בודדים), ועכשיו קיבלתי חשבונית של 99 ש"ח. האם יש מקום ללכת נגדם? או פשוט לקבל את הזיכוי של 20 ש"ח ולא לעשות כלום? תודה מראש.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל ,מנהל הפורום

  11:56, 10 בספטמבר 2014

  שלום,
  לאור הכתוב נראה כי כדאי לכם לברר את פשר התנהלותה של החברה ואת נסיבות המקרה.
  המלצתי הינה כי תשלחו לפניות הציבור של החברה מכתב בדואר רשום עם אישור מסירה, פרטו את השתלשלות העניינים, את ההבטחות והסכומים שניתנו לכם, את מועדי השיחות וכו'.

  והמתינו לתגובתה של חברת הסלולר. ככלל, חברות סלולר מחויבת לענות.

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.