תביעה נגד גולן טלקום - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • לוי

  נשלח ע"ילוי 18:33, 13 במאי 2015

  תביעה נגד גולן טלקום: שלום. גולן טלקום הביאו לי חשבונית על סך 2500שח בחודש שעבר בעקבות גלישה באינטרנט בחו״ל לאחר שהחבילה בת ה45 ימים הסתיימה. הבעיה שלי איתם היא שלפני שנסעתי לחו״ל והתחלתי את ה-45 ימים התקשרתי לנציגת שירות שתסביר לי איך החבילה עובדת והיא אמרה לי שמגיע לי אם החבילה שיחות וסמסים לישראל ומישראל ללא הגבלה ושיש לי גלישה באינטרנט של עד 6 ג׳יגה עכשיו היא גם אמרה לי שלפני שהחבילה תסתיים ישלחו לי הודעה שעוד מעט תסתיים החבילה. עכשיו אני הייתי בחו״ל יותר מ-45 ימים ולא ספרתי ימים והמשכתי להשתמש בחבילה גם לאחר שהיסתיימה עכשיו לא קיבלתי מגולן שום סמס שאומר שעוד מעט מסתיימת החבילה והגעתי לחיוב של 2500שח כשהתקשרתי אליהם לדעת למה חייבו אותי אמרו לי שחרגתי מהחבילה ואז אמרתי להם למה לא שלחו לי הודעה הם אמרו שהם אף פעם לא שולחים הודעה בשביל להגיד שהחבילה נגמרת ושאני צריך לספור את הימים אז אמרתי להם שהקלטתי את הנציגת שירות שאמרה לי שישלחו לי הודעה לפני שאני יחרוג ואמרו שזה לא יכול להיות ושהם לא שולחים הודעה ואז אמרתי להם שאני יעשה להם תביעה ואז אמרו שהם יבדקו בהקלטות ויחזרו אליי והם לא חזרו אליי. למחרת קיבלתי במקרה הודעה שרשום שהחבילה שלי הסתיימה שבוע אחרי שכבר הסתיימה ואחרי שאמרו שהם אף פעם לא שולחים הודעה כזאת. לפי דעתי הם עשו טעות שלא שלחו לי תהודעה ובגלל שאמרתי שאני התבע אותם אז הם פחדו ושלחו תהודעה אבל הם שלחו אותה שבוע אחרי שהחבילה הסתיימה. עכשיו הם בכל זאת חייבו אותי ב2500שח אני לא הקשרתי אליהם מאז כי רציתי קודם כל לדעת מעורך דין מה עליי לעשות תודה מראש על העזרה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  18:14, 28 במאי 2015

  שלום רב,
  במידה ויש בידך הוכחות לטענותיך אזי המלצתי ראשית הינה לשלוח מכתב בדואר רשום אל החברה ולפרט את טענותיך.
  במידה ותגובתה של החברה לא תהא לשביעות רצונך ביכולתך לבחון הגשת תביעה כנגד החברה. לאור הכתוב נראה כי בית המשפט הראוי להגשת תביעה במקרה זה הינו בית המשפט לתביעות קטנות.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.