חיובים בחברת פלאפון - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • אלכסנדר מירופולסקי

  נשלח ע"יאלכסנדר מירופולסקי 18:19, 17 בנובמבר 2015

  לפני כמה ימים התקשר אליי עורך דין והודיעה לי שאני חייב לחברת פלאפון 1188 ש"ח + הוצאות גביה 479 ש"ח. מדובר על 3 חשבוניות שבפעול חייבו אותי הרבה יותר מאשר מה שסוכם עם הנציג של פלאפון כאשר התקשר אליי ומכר לי חבילה ב 79.90 לחודש. החשבוניות לא חוייבו כי הייתה בעיה עם אמצעי תשלום וחברת פלאפון לא הודיעו לי על כך. כרגע זה נמצא בתהליך של לפני הוצאה לפועל אם אני לא מסדיר את החוב. בחשבוניות חייבו אותי הרבה יותר ממה שסוכם, ברצוני להסדיר את החוב ואם עכשיו אני אתקשר לחברת פלאפון אני בטוח שהם יגידו לי שאין כבר מה לעשות כי זה בטיפול של עורך דין. מה עליי לעשות. האם להגיש תביעה כנגד עם עורך דין מהצד שלי ? או להגיש תביעה בבית משפט לתביעות קטנות בעצמי? האם בכלל להגיש תביעה? מרגיש לי שנעשה פה אי צדק וחוייבתי הרבה יותר ממה שהייתי צריך.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  08:48, 25 בנובמבר 2015

  שלום רב,
  איני מכיר את פרטי המקרה אולם המלצתי הינה כי ראשית תפנה במכתב אל משרד עו"ד בדרישה לבירור טענותיך. במידה והינך שולח את המכתב בפקס, אשר את הגעתו.

  לאחר מכן ביכולתך לצור קשר עם המשרד עו"ד בכדי לברר האם טענותיך נבחנות.

  איני מכיר את המקרה בכדי שאוכל להמליץ על הגשת תביעה.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.