יפוי כח לאדם אחר לרכוש שדרוגים ומכשירים - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • עדי

נשלח ע"יעדי 10:30, 11 בינואר 2016

שלום המקרה שלי הוא כזה: לפני מספר שנים אבא שלי רכש פלאפון לשימושו של אח שלי. לאחרונה התברר לאבא שלי שבחשבון יש חוב ע"ס של 10,000 ש"ח עבור מכשירים ושדרוגים שהוא לא אישר. מסתבר שאח שלי רכש המון מכשירים. בסלקום אמרו שאבא שלי נתן יפוי כח לאח שלי לעשות ולרכוש כל מה שהוא רוצה. אבא שלי אומר שבחיים הוא לא נתן יפוי כח שכזה. ביקשתי מהם את המסמך והם אומרים שהוא ניתן באופן פרונטאלי ואין יפוי כח במערכת. האם יש לאבא שלי אפשרות לתבוע את סלקום ואיזו תביעה הוא צריך להגיש??? אני ממש אשמח לתשובה הוא מאוד לחוץ.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

13:24, 14 בינואר 2016

שלום
    במידה ואכן אביך לא נתן ייפוי כח ובוצעו רכישות על שמו אזי נראה כי יש בידי אביך זכויות טענה כנגד חברת הסלולר.
    במידה וחברת הסלולר אינה יכולה להמציא הוכחה לייפוי הכח אזי הדבר אינו תקין.
    ככלל, ניתן לבחון הגשת תביעה, ניראה לאור הכתוב כי תביעה קטנה תהא ההליך הנכון.
    בהצלחה
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.