חיוב חודש מלא על עשרה ימים - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • מיתר

  נשלח ע"ימיתר 11:49, 13 בינואר 2016

  בהתחברותי לחברת סלקום נאמר לי שאשלם 59 שקלים על חבילה ללא הגבלה למשך 12 חודשים. לאחר חודש החשבוניות הגיעו על סך 62 שקלים וההסבר היה שאני משלמת על סים, מה שלא נאמר לי בשיחה הראשונה. קיבלתי את התשובה והמשכתי לשלם. כאשר התנתקתי קיבלתי חיוב של 100 שקלים ולאחריו חיוב של 60 שקלים. הטענה היתה שנגמרה לי החבילה ולכן אני משלמת 100 שקלים ושאין בסלקום חשבון יחסי ולכן אני משלמת מחיר מלא על עשרה ימים. ו60 השקלים הם קנס על כך שלא החזרתי את הסים תוך 14 יום והוא מושאל. האם חברת הסלולר יכולה להעלות לי את החבילה בלי לידע אותי למרות שנגמרו לי 12 החודשים? הרי לא חתמתי על שום דבר, וכן על עניין הסים. והאם זה חוקי לגבות חודש מלא על עשרה ימים, גם על כך לא ידעו אותי כשהתחברתי. תודה ויום נעים!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  13:27, 14 בינואר 2016

  שלום רב,
  ככלל לא ניתן להעלות מחיר חבילה ללא אישור הלקוח, ככלל, במידה ולא עדכנו אותך שהתחברת נראה כי לאור הכתוב יש לך זכויות טענה בדבר חיוב יתר לעניין זה.

  תגובה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.