תביעה (כנגדי) מחברת סלקום - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • אריה

  נשלח ע"יאריה 15:57, 28 בפברואר 2016

  שלום, לפני כשנתיים קניתי מכשיר בדוכן של סלקום. הנציג במקום הסביר לי את פרטי העסקה כשבסיכום הדברים יוצא שאני משלם על מכשיר ושיחות כ 100 ש"ח לחודש. לאחר כשנה וחצי החלטתי לעבור חברה בגלל בעיות קליטה וגיליתי שחברת סלקום חייבה אותי לאורך השנה וחצי בסכום של כ 170 ש"ח. ניסיתי לקבל תשובות ברורות, אך לא קיבלתי כאלו. הם טוענים שחתמתי על עסקה שזה הסכום שלה. ביקשתי שישלחו לי חוזה חתום על ידי מכיוון שאני לא זוכר כך. הם שלחו לי חוזה שבו פרטי האישיים מופיעים בדפוס ואין עליו שום חתימה שלי, או משהו דומה לכך. בעקבות כך ביטלתי את ההוראה לחיוב האשראי שלי. משכך הם החלו לרדוף אחרי ומאיימים בתביעה וששלחו כרגע מכתב התראה מעו"ד לפני פתיחת הליך משפטי. במכתב הם מציינים כי כל ההוצאות המשפטיות יחולו עלי. הסכום שהם דורשים כרגע עומד על 4,848 ש"ח כשמתוכו 250 ש"ח על הוצאות משפטיות. אשמח לדעת: א. האם הם לא אמורים לתבוע אותי בבית משפט לתביעות קטנות כך שאין הוצאות משפט? ב. איזה בסיס יש להם לתביעה ללא מסמך חתום מצידי? תודה מראש לכל המשיבים

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  19:33, 27 במרץ 2016

  שלום רב,
  לעניין שאלותיך. איני מכיר את פרטי המקרה אולם להבנתי, חברת הסלולר פועלת על פי סעיף 81(א)(1) לחוק ההוצאה לפועל.
  לעניין שאלתך השניייה, ככל ואין לחברת הסלולר הסכם חתום על ידך, להערכתי היא תתקשה מאוד להוכיח את טענותיה בדבר ידיעתך את תנאי העסקה כפי שחברת הסלולר טוענת. כמו כן, ככל ואין חתימתך בהסכם, אזי יש לבון האם חברת הסלולר יכולה בכלל לפעול בהתאם להליך בסעיף 81א1 להוצאה לפועל.
  המלצתי הינה כי תפנה אל עו"ד של חברת הסלולר והעלה טענותיך בנסיון לסיים את המחלוקת.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.