תשובה של מעבדת התיקון: לא ניתן לתקן טלפון בגלל שהוא נפתח קודם - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • בוריס ליפבסקי

  נשלח ע"יבוריס ליפבסקי 11:47, 10 באפריל 2016

  שלום רב לפני כשנתיים קניתי מכשיר iphone5s בסניף של best mobile. ביום הקנייה באותו מקום עשיתי ביטוח למכשיר ועד היום משלם 32 ש"ח לחודש. שנתיים המכשיר עבד ללא תקלות. לפני זמן קצר למכשיר התגלה בעיה של טעינה. מסרתי מכשיר לתיקון בסניף best mobile. אחרי כמה ימי עבודה קיבלתי תשובה ממעבדה שמכשיר לא יתוקן בגלל שלפי טענה שלהם המכשיר נפתח על בעבר והוחלפו בו חלקים. אני בתור משלמם ביטוח לא צפיתי תרגיל כזה. כי המכשיר מיום הרכישה עבד בצורה תקינה ולא דרש שום תיקון. השאלה: מה עושים במקרה שלי. נראה לי שהביטוח לא שווה כלום?! מהמעבדה מפנים אותי ליבדוק האם היבואן סיפק לי הטלפון שהיה פתוח קודם אבל ברור שמכניסים אותי למעגל סגור. לפי תשובות של מעבדה אני מזה שהם פשות מנסים להתחמק מהממוש הביטוח.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  17:41, 1 במאי 2016

  שלום רב,
  אני מכיר את פרטי המקרה ואת תנאי הביטוח אולם המלצתי הינה כי במידה ופניותיך אל החברה לא נושאות פרי . ביכולתך לפנות אל בית המשפט לתביעות קטנות בכדי להוכיח את קיום הביטוח כלפי מכשירך.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.