חיוב במשך שלושה חודשים ללא הפעלת הסים - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • הראל זר

  נשלח ע"יהראל זר 11:38, 4 בספטמבר 2016

  שלום, רכשתי דרך האתר של גולן טלקום 2 שכוללים מספרים עוקבים עלות של 99 ש"ח לאחד לחודש ועוד 50 ש"ח עבור כל סים, התכוונתי לטוס לחול ובסוף זה לא קרה. ב 3.4.2016 יום ביצוע ההזמנה קיבלתי מייל בו הוראות הפעלה לסימים. בפועל לא הפעלתי את הסימים עד היום וחשבתי שלא יחייבו אותי הרי אין שימוש, לתדהמתי הרבה גיליתי שחייבו אותי עד ל 15/9 ב 528 ש"ח כשהתקשרתי אמרו לי שאין מה לעשות ואני אמשיך להיות מחוייב עד שאבטל את התוכנית, גם כשניסיתי להסביר שעד היום הסימים לא נפתחו ולא היו בכלל בשימוש נענתי בשלילה. הסברתי שזה לא כתוב בשום מקום כשמזמינים את הסים...אבל עדיין לא הסכימו. לבסוף בלית ברירה ביקשתי שיבטלו את התוכנית למרות שמעולם לא הפעלתי את הסים. האם כדאי לתבוע אותם בתביעות קטנות?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  14:06, 19 בספטמבר 2016

  שלום
  ככלל, ככל ונמסר ציוד אזי הוא מתחיל להיות משולם מעת קבלתו על ידי הצרכן ואין בהכרח הדבר משנה מתי נפתח או בה לידי שימוש על ידי הצרכן.
  ביכולתך לפנות אל החברה בדואר רשום ולהעלות טענותיך.
  בהצלחה

  תגובה
 • 09:31, 25 בספטמבר 2016

  זה לא תשובה ...
  ברור שעל ציוד שנמסר צריך לשלם!!! (על זה שילמתי 100 ש"ח 50 עבור כל סים) ולא ביקשתי החזר על זה!!!
  אבל היה ונמסר ציוד במקרה דנן מדובר בסים התשלום על הציוד בוצע למרות שלא הופעל!!! ולמרות זאת גבו תשלום נוסף עבור חודשיים של שימוש כביכול בתוכנית ז"א עוד 400 ש"ח!!!
  למרות שלא עשיתי שום שימוש לא בארץ ולא בחו"ל?

  תגובה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.