לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
גל מסס

ממשיכים לגבות לאחר שקיבלתי אישור על הפסקת גבייה וגם אמורים לזכות אותי וזה לא קרה

שלום רב, בספטמבר העברתי את הקו לחברת 012 מפרטנר. לאחר המעבר מחלקת השימור של פרטנר התקשרה והציעה לי הצעה יותר טובה והסכמי להחזיר את הקו אליהם רק בתמורה שהם אחראים על הניתוק שלי מ012 וכך הובטח לי. התקשרו אלי מ012 לשאול מה עם הקו ואמרתי להם שקבלתי הצעה יותר טובה מפרטנר ושאם הם לא יודעים אז הנה תנתקו אותי. לאחר מספר חודשים הבחנתי ש012 מחייבים אותי על מספר קו שהוא בכלל לא שלי ואני לא מכירה בו. התקשרתי אליהם בדרישה להפסיק לגבות ממני את הכסף ולזכות אותי כי אני בפרטנר והמספר הזה בכלל לא שלי. שוחחתי איתן בערך שעה וחצי שבהם רק הטיחו בי שהקו הזה אכן שלי ולא רק שהוא שלי הם לא יכולים לזכות אותי כי נעשה בו שימוש בכל התקופה הזאת (יש לציין שאין לי אפילו סים)לאחר שיחה קולנית שעלתה לי בהרבה עצבים ובזבוז זמן יקר בעבודה שלי העבירו אותי למנהלת שהאזנה לשיחה עם הנציג שהחזיר אותי לפרטנר ששם נאמר לי במפורש שינקו אותי מ012, המשכתי לריב איתה ולא ויתרתי כי הם לא רצו לזכות אותי ובסוף החליטו שכן יזכו אותי... כל הדבר הזה מוקלט אצלי. לאחר כמה ימים קיבלתי למייל מסמך שאומר שהם מבטלים את הוראת קבע ושהם מפסיקים כביכול לתת לי שירות.לאחר כמה שבועות גיליתי שהם ממשיכים לחייב אותי לאחר שההסכם נשלח והם גם לא זיכו אותי כמו שהבטיחו וגם לא קיבלתי קבלה על זה שהם ממשיכים לגבות ממני תשלום. אשמח לעזרה מעורך דין אני כבר לא יודעת מה לעשות איתם ונמאס לי לבזבז את האנרגיות שלי עליהם. תודה מראש גל

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות סלולר