לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אבי נקש

תביעה נגד סלקום חברת תקשורת בע"מ

פתחו לי תיק בית משפט לפני 20 שנה בהיותי קטין ונשפטתי בהעדר , בעקבות כך נפתחו לי הליכי הוצלפ והוטלו עליי הגבלות לפני כחצי שנה עשו לי עיקול על חשבון הבנק הרישיון וכו... נאלצתי לבקש את המשכורת שלי בצק לאחר שהבעל בית שלי הרים גבה לנוכח העיקולים הללו קיבלתי התראות מהבנק על תשלומים שחוזרים ואף מכתב מעורך דין לפני תביעה בגלל שאין שכר שנכנס . אולצתי להפקיד 1500שח לבקשת המשיבה ולפי הוראות השופטת כי לטענת המשיבה יש לה חומר מבוסס עליי ועליי להפקיד 11000שח ולא 1500. טורטרתי בבתי המשפט והגשתי אין ספור בקשות לביטול פסק הדין ההזוי הזה ולביטול הליכי הוצלפ נתתי 4 אישורי מסירה למשיבה והיא לא הגיבה על אף אחד מהם , גם הרשמת לא הבינה מדוע היא לא מגיבה ונתנה לה ימים 10 כל פעם (5-6 פעמים) חשוב לציין כי התובעת התקשרה אליי והציעה לי לשלם 1000שח על מנת שהתיק ייסגר . עד פה הכל טוב עכשיו מגיע החלק המעניין : מעולם לא היה לי מכשיר או חוזה עם סלקום מעולם ! אף פעם לא רכשתי מכשיר או השתמשתי במכשיר ואו בתכנים של סלקום. תבעו אותי ועשו לי עיקולים ומעולם לא היה לי חוזה , הדגשתי את זה בבית משפט והרשמת ביקשה את ההוכחות האלו ולאחר שהיא ביקשה המשיבה מעולם לא הציגה אותם.למרות בקשות בית משפט ולמרות אישורי המסירה שהיא קיבלה. השופטת סגרה את התיק לאחר חצי שנה של טירטורים. האם יש לי עילה לתביעה?

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות סלולר