שאלה דחופה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • ללא

  נשלח ע"יללא 17:18, 17 במרץ 2014

  ני עוזרת לאחי : לאחר שהופסק ייצוגו של עו"ד (שפעל בניגוד לשסוכם עימו) בתיק למול קרן פנסיה הטוענת להתיישנות בקשה לנכות. עו"ד שלח לבית הדין מכתב בו הודיע על הסתלקותו מהייצוג, ובנוסף לבקשתי גם שלח מה היא עלות השתתפותו בדיון (כל ייצוגו מסתכם בייצוג בדיון אחד). אלא שכאשר שלחתי אליו צ'ק כתשלום על השתתפותו בדיון, אליו צרפתי מכתב האומר כי הפקדת הצ'ק ופרעונו מהווה אישור לכך שאין לנו כל חוב לאותו העו"ד בהווה ובעתיד - מזכירת העו"ד סרבה לשים חותמת התקבל מטעמם על עותק המכתב, וטענה כי הם מאשרים מסירות אך ורק באמצעות חברה אחרת ובהתאם לכך שמה חותמת התקבל של חברה אחרת (העוסקת בכלל במיחשוב). לאחר פנייה בכתב לעו"ד בה הוא נתבקש לאשר מטעמם הן את קבלת הצ'ק והן את קבלת המכתב, והן כי אין לנו כל חוב כלפיו בהווה ובעתיד העו"ד השיב במייל כי: "קיבלנו את הצ'ק ואין לכם כל חוב למשרדנו. נא ראי מייל זה כאישור לכך. בברכה," שאלתי היא: בגלל שהעו"ד לא אישר גם את קבלת המכתב שבו מפורט כי אין חוב בהווה ובעתיד, האם הנוסח שהעו"ד כתב מספיק לעניין חוב עתידי? באם נזכה בעתיד בתיק האם לפי הנוסח הנ"ל העו"ד מנוע בעתיד מלבוא בדרישות כלשהם?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  17:56, 17 במרץ 2014

  שלום רב
  יש להפנות את השאלה לפורום עו"ד / שכ"ט

  בברכה,

  אבנר בן חיון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.