עיכוב בשחרור תשלום מקופת הגמל - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • משה

  נשלח ע"ימשה 13:34, 5 ביוני 2014

  שלום, לאחר 6 שנים השתחררה לי קרן ההשתלמות. העברתי את כל הטפסים לחברה (דש) בזמן ויקבלתי אישור טלפוני שהכל התקבל ותקין ושהכספים יועברו לחשבון ב 27.5.14. מאחר והכספים לא התקבלו פניתי מס' פעמיים במייל לחברה שברובם לא זכו כלל להתייחסות ובחלקם נאמר לי שהכספים עברו בזמן. רק לאחר לחצים שלי להבין למה לא התקבל הכסף, קיבלתי מייל היום 5.6.14 שהם "טעו בהקלדה" ורק ב 8.6.14 הכספים יועברו ואראה אותם לאחר 2 ימי עסקים קרי 10.6.14 (עיכוב של כשבועיים בהעברת הכספים). האם אני זכאי לפיצוי? מה עלי לעשות מול החברה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  14:02, 5 ביוני 2014

  משה שלום

  בהתאם להוראות הדין - ככל שכל המסמכים שהיו אמורים להיות מועברים חברה לצורך פדיון הכספים הגיעו לחברה, והחברה בכל זאת איחרה בביצוע הפדיון מעב רל-4 ימי העסקים ממועד קבלתם, הינך זכאי לפיצוי בגין האיחור בגובה של ריבית פיגורים שבגין תקופת האיחור.

  בברכה,

  אבנר בן חיון, עוו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.