בקשת עמית בעת הפסקת עבודה להמשך חברות בקרן הפנסיה באופן עצמאי - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • אסיאל

  נשלח ע"יאסיאל 13:30, 5 בינואר 2015

  צהריים טובים. הפסקתי לעבוד בסוף נובמבר, ועד למציאת מקום עבודה חדש, אני מעוניין להפריש עצמאית לקרן הפנסיה. האם מומלץ באמצעות הסוכן של מקום העבודה הקודם? כי תכלס אני גם יכול להפריש עצמאית. אני לא מעוניין להפריש באמצעות הוראת קבע, אלא לפי חיוב מזדמן (העברה בנקאית). האם הסוכן צריך לעדכן את חברת הביטוח שאני עובר להפרשה עצמאית?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  14:34, 5 בינואר 2015

  שלום רב, ראשית חשוב מאוד להמשיך ולשמור על רצף הזכויות ולכן אגב שווה לשקול את החלטתך לא לעשות זאת בהוראת קבע. ניתן ליצור קשר עם קרן הפנסיה - שירות לקוחות שיטפלו בענין זה במהירות. תבקש להיפגש או לשוחח עם משווק פנסיוני של הקרן על מנת שיפרוש בפניך את האפשרות הטובה ביותר בשבילך בהתאם להליך של יעוץ פנסיוני שיערוך לך. לשאלה השניה, על הסוכן / מעסיק לעשות סיום עבודה מסודר בקרן הפנסיה (לשלוח מכתב שחרור של הכספים לטובתך לקרן הפנסיה)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.