יפוי כוח לסוכן ביטוח פנסיוני - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • יגאל

  נשלח ע"ייגאל 11:22, 27 באפריל 2015

  חתמתי על תופס "הרשאה מתמשכת לבעל רישיון לקבלת מידע והעברת בקשות לביצוע פעולת. לכל סוגי המוצרים הפנסיוניים.(למרות שהתכוונתי לסוג מוצר מסוים) האם זה יכל להיות בעייתי? איך מבטלים את ההרשאה או מגבילים אותה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  17:52, 27 באפריל 2015

  שלום רב. הממונה על אגף שוק ההון , ביטוח וחיסכון הסדיר את סוגיית יפוי הכוח לבעל רשיון חוזר סוכנים ויועצים 2013-10-3 בענין 'יפוי כוח לבעל רשיון' שפורסם ביום 22/8/2013 (חוזר של הממונה הינו מסמך משפטי בעל תוקף של חקיקה שמפרסם הממונה מעת לעת בנושאים שונים). חיפוש פשוט בגוגל ימציא לך את החור (ניתן לאתר את החוזר גם דרך האתר של אגף שוק ההון בכתובת - http://mof.gov.il/hon. בחוזר זה נקבעו הוראות לביטול יפוי כוח (ראה סעיף 5 לחוזר) ובפשטות אתה רשאי בכל עת לבטל יפוי כוח שנתת לסוכן ביטוח

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.