קרנות פנסיה לא ידועות - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • יאיר לוי

  נשלח ע"ייאיר לוי 18:30, 25 במאי 2015

  לאבי יש 5 קרנות פנסיה שבדק באתר של משרד האוצר. אבי כרגע בבית אבות והוא לא יודע "מי נגד מי" איפה עבד, מתי עבד וכו' איך מושכים את הכספים בצורה מהירה ויעילה? מה צריך? יש מישהו שעושה את זה? אשמח על כל תשובה. תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  19:03, 25 במאי 2015

  שלום רב, באתר של אגף שוק ההון יש גם הפניה לאותן קרנות. לכל קרן יש אתר אינטרנט שבו אתה תמצא איזור של משיכת כספים בחשבון לא פעיל עם הסברים מפורטים, טפסים ודרכי התקשרות עם הקרן (מייל טלפון דואר פקס). קיימים מתווכים (סוכני ביטוח, יועצים פנסיונים עצמאיים או מוסדיים וכן עורכי דין ואפילו חברות פרטיות) שעוסקים בענין זה אשר מטבע הדברים גם דורשים שכר על פעולתם אשר לעיתים יכול להגיע לחלק משמעותי. נראה כי מומלץ שתנסה למצות את הענין באופן עצמאי ככל שניתן, תוך תשומת לב מיוחדת לזכאות לפנסיה שיתכן ותהא בגין איזה מהקרנות. בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.