הסכמי הרחבה ופנסיית מיטיב ומועד תחילת ההפקדות - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • גיל

  נשלח ע"יגיל 11:13, 19 ביולי 2015

  שלום רב למכובדים. על פי עיסוק המפעל שבו עבדתי חל צו הרחבה בתעשיית המתכת החשמל והאלקטרוניקה עלי. 1) האם על פי צו זה חובת הפקדה מהיום הראשון למרות שהקרן לא הייתה פעילה? המעביד עשה לי הסכם מיטיב של 18.33 אחוז. 2) האם גם פה יש איזה חוק שעליו להפקיד לו מהיום הראשון ? המעביד הפקיד לקרן על פי דיווח של שכר הנמוך ב30 אחוז משכר היסוד שלי. האם זה נקרא זיוף ? 3) האם על פי הסכם ההרחבה ( שלא כמו פעם ללא הסכמי ההרחבה- על פי המינימום של שכר ממוצע במשק והשאר זה זכות בלבד כמה שאני מבין ) חובתו להצהיר שהשכר המבוטח הוא לפחות כגובה שכר הבסיס ( יסוד ) שלי ולא פחות מימנו הגם שהשכר מעל השכר הממוצע במשק ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  16:04, 20 ביולי 2015

  יש לפנות לפורום יחסי עבודה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.