לא שולמו לי במשך 8 שנים הפרשות לקופת גמל מהמעסיק - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • מלי

  נשלח ע"ימלי 19:53, 13 באפריל 2016

  אני מורה מטעם רשות מקומית. רק היום מדור שכר עדכן אותי שלא בוצע לי ניכוי מעסיק לקופת גמל. טענו שאין טופס שהייתי אמורה למלא כשקלטו אותי לעבודה בשנת 2008. הואשמתי שהייתי צריכה לראות בתלוש שכר שאין לי קופת גמל. לא רק שתלוש השכר של העירייה הוא לא ברור ולא מובן הרי שהתחלתי כסטאז'רית ומלאתי את כל הטפסים שניתנו לי בהליך הקליטה והקבלה. כרגע המצב ש8 שנים לא היתה קופת גמל עבורי מטען המעסיק. שאלתי האם ישלמו לי רטרואקטבית? נאמר לי שלא בטוח. מה אני אמורה לעשות??

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  11:03, 17 באפריל 2016

  יש לקבל יעוץ מול עו"ד על מנת לבחון את האפשרויות להגשת תביעה. מומלץ גם להיוועץ בארגון המקצועי (הסתדרות המורים/ ארגון המורים) שיתכן והם יכולים לפתור את הבעיה / להדריך אותך/ להפנות אותך אל עו"ד מתאים

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.