שאלה דחופה בנושא דרישה בלתי מקובלת של קרן פנסיה על מנת להכיר בנכה כסיעודי - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 11:31, 21 באפריל 2016

  על פי תקנון קצבת נכות של נכה סיעודי תהיה קצבה מוגדלת. אלא שעל מנת להכיר בנכה כנכה סיעודי קרן פנסיה דורשת מכתב מרופא מטפל המתייחס לפעולות היום יום. מאחר שהרופא המטפל מסרב לכתוב דוח/מכתב המתייחס לפעולות יום יום מהטעם שאין זה בתחום עיסוקו. האם הדבר הנכון לעשות בנסיבות, זה להודיע לקרן לגבי המענה של הרופא מטפל, קרי להודיע לקרן שהרופא מסרב לעסוק בכך (מהטעם שאין זה בתחום עיסוקו, וכי לכן דרישתם אינה ברת ביצוע. תודה רבה וחג שמח

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  15:51, 3 במאי 2016

  ניתן לפנות אל קרן הפנסיה ולהודיע לה את עמדת הרופא המטפל. הקרן בכל מקרה תצטרך התיחסות ענינית לסוגיה ויתכן ותצטרך למצוא פיתרון לענין זה (יתכן ובאמצעות חוו"ד של רופא אחר)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.