פנסיית נכות מביטוח מנהלים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • אלכס

נשלח ע"יאלכס 06:53, 5 במאי 2016

שלום. סליחה שאני פונה אליך מספר פעמים,אני בן 35, מ 2007 עד 2012 עבדתי רצוף בחברה ציבורית בחצי משרה ושילמתי ביטוח מנהלים וקרנות פנסיה. אך בעבר כתבת לי שוב ושוב שלא משנה ממה נגרמה הנכות אבל מגיע לי פנסיית נכות.אני מקבל קיצבת נכות משנת 1998-נכות 70% ואי כושר 100% מביטוח לאומי , אבל לפני שעשיתי את ביטוח מנהלים הבאתי מסמך רפואי שאמור שאני סובל ממחלה עוד לפני .עקב כך במסמכים מחברת ביטוח כתוב שאני לא זכאי לפיצוי בשל עובדן כושר עבודה או משהו כזה. מה אני יכול לעשות עכשיו ?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

13:22, 16 במאי 2016

ככל שהיית במצב של נכות טרם עריכת הביטוח- הרי שלא ניתן לקבל פנסית נכות מקרן הפנסיה או תגמולים מחברת הביטוח בגין נכות שכבר קרתה לפני ההצטרפות לביטוח

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.