• 16 בפברואר 2017

    פטור ממס שבח בהעברה ללא תמורה מאב לבן.

    יש לי 3 דירות מגורים. אחת מהן בגבעתיים. את הדירה בגבעתיים אני מבקש להעביר ללא תמורה לבן שלי. אין לו דירות. את הדירה בגבעתיים (זו שאני מעביר) רכשתי לפני שנה וחצי ב-3.1 מיליון ש"ח. האם אני זכאי לפטור ממס שבח של העברה ללא תמורה? (אני יודע שיש פטור מיוחד בהעברה אבל עם כל השינויים בשנתיים האחרונות אני רוצה לוודא שאין איזה בעיה עם זה). תודה

    16 בפברואר 2017
  • 22 בפברואר 2017

    פטור ממס שבח בהעברה ללא תמורה מאב לבן.

    כן ע"פ סעיף 62. הבן שלך יצטרך לשלם מס רכישה.

    22 בפברואר 2017
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?