לא נתנו לאמא שלי את טופס הרישום הפלילי שלי - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
 • דני

  נשלח ע"ידני 18:03, 17 באפריל 2014

  שלום, אני שלחתי הייפוי כוח ותמונה שאמא שלי תלך בעצמה ותבקש מהמשטרה. ולא נתנו לה את הטופס של הרישום הפלילי שלי. היא קיבלה רק -רישום עבירות תנועה. וגם לא יעזור דרך עו"ד אז מי כן יכול לעזור לי? אני רוצה לחזור לארץ בצורה שקטה לילדיי? אני מבקש שתעזרו לי לחזור לארץ שלי.

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  18:13, 17 באפריל 2014

  שלום דני,
  אני מבין שאתה נמצא בחו"ל.
  ככלל, העיון במרשם הפלילי במשטרה הוא אישי. במקרים מיוחדים, שבהם קיימת מניעה (מחלה שמרתקת למיטה נתמכת בתעודה רפואית, שירות מילואים בצירוף אישור, אסיר המרצה עונש מאסר בפועל, שהייה בחו"ל וכיו"ב), יכול עורך דין להגיש בקשה לעיון במקום האדם, עפ"י ייפוי כוח ספציפי לנושא (יפוי כח מיוחד), בכפוף לחתימה על התחייבות שהמידע יימסר ישירות לשולחו ושלא לצורך ייצוגו.

  כאשר אתה בחו"ל ומבקש להוציא "תעודת מרשם פלילי". הנוהל הוא כדלקמן:
  עליך לגשת לשגרירות/קונסוליה הישראלית עם תצלום עמוד ראשון של הדרכון ובו פרטי המבקש ולמלא במקום טופס בקשה. הבקשה תישלח למדור מידע פלילי ושם תטופל. "תעודת מרשם פלילי" עבור הגורם המבקש ממך זאת תונפק בשפה האנגלית עם תרגום לעברית.
  התעודה תשלח ישירות לגוף הזכאי לקבלו, בערך תוך 3 שבועות.
  בהצלחה
  עו"ד פלילי רגב יאיר

  תגובה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.