סכסוך שכנים - דייר נטפל לאבא - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
 • שלי

  נשלח ע"ישלי 10:57, 28 ביולי 2014

  הוריי קשישים 89-84 גרים בביניין ללא מעלית.מתחתם גר דייר רווק בודד ולא עובד בגיל 55,קצת חריג בהתנהותו מסתובב כל היום. הדייר נטפל לאבא שלי ולפני שנתיים הגיש תלונה נדו שאבי מאיים עליו באגרופים וכו.הגיעו דיון והתיק נסגר.לפני חודש הקומה של ההורים שלי בוקר אחד נשטפה בשמן מדרגות וקירות.אימי קראה לשוטר והגישה תלונה ואמרה שחושדת בשכן.התלונה נסגרה כעבור שבוע מחוסר עיניין. במקביל הגיעה זימון לאבי על עוד תלונה שהשכן הגיש עם אותן תלונות.שוב הלכו לדיון ושוב נסגר התיק עם הבהרה מצד השופט להמנע מהטרדות. היום המטפלת עלתה במדרגות וראה שהשכן קשר את שתי דלתות הכניסה שלו קשורות בשלשלשת. הלכתי למשטרה להתייעץ מה לעשות.רשמו על שמי את הסיפור אך לא הוגשה תלונה.אמרתי שאביא את אמא שלי אם נגיש תלונה. במשטרה אמרו :תגישו תלונה ואז נפנה לפסיכיאטר המחוזי שיעבור איבחון.כמו כן אמרו להגיש צו הגנה בבית משפט אמא שלי לא בא לה ללכת למשטרה אין לה כח לדברים האלה ואני גם פוחדת שאם איש תלונה הוא יטפל אליי גם.אני לא גרה שם. האם ההתנהלות נעונה? האם הגשת תלונה תסבך את ההורים שלי איתו? מה נכון לעשות?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  12:41, 28 ביולי 2014

  שלום,
  סכסוך שכנים מתמשך עלול לגרום סבל רב.
  בהתאם לתיאור האירועים נראה לי שיש מקום שתיגשו לקבל ייעוץ מקצועי של עו"ד אשר יחליט על דרך הטיפול העדיפה, במישור הפלילי או במישור סכסוך דיירים בבית משותף.
  לידיעתך, למפקח על רישום מקרקעין יש סמכות חוקית לטפל בתביעה בגין סכסוכים בין בעלי דירות.
  אין להזניח את הטיפול אחרת זה עלול להידרדר למעשי אלימות.
  בכבוד רב,


  תגובה
 • 20:17, 28 ביולי 2014

  אבי ניצול שואה ,האם יש ייעוץ מיוחד לניצולי שואה?
  כמה עולה ייעוץ?

  תגובה
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  15:46, 2 באוגוסט 2014

  לניצול שואה הייעוץ בחינם ללא כל עלות.
  אתם מוזמנים להתקשר.

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.