אי יציאה למעצר בית וצו הרחקה - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
 • דורון

  נשלח ע"ידורון 12:56, 17 בפברואר 2015

  אחי הרביץ לאישתו פעם אחת יחידה והוא במעצר הוא לא יוצא למעצר בית יש לו צו הרחקה לא נותנים לו לצאת למעצר בית והמשפט שלו יהיה בעוד הרבה זמן חודשים למה לא נותנים לו לצאת למעצר בית אצלי בבית?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  14:16, 17 בפברואר 2015

  שלום דורון,
  השאלה שלך אינה פשוטה, על עורך הדין לבדוק מה היו החלטות בית המשפט הקודמות בבקשות שלו להשתחרר לחלופת מעצר ומדוע השופט לא נענה להן. מה היתה המלצת שירות המבחן? ועוד מספר רב של נתונים.
  אחיך חייב להיוועץ בעו"ד מומחה לפלילים אשר ינתח את המצב של הראיות בתיק החקירה וכן יאזין לטענותיו של אחיך ולאחר מכן יקבע מה דרך הפעולה הראויה על פי קו ההגנה שגיבש עם אחיך.

  כעקרון, יש לבנות חלופת מעצר ראויה על מנת שניתן לאיין באמצעותה את המסוכנות הנטענת ע"י התביעה. בבסיס תנאי השחרור עומד האמון שנותן בית המשפט בנאשם ולכן חשובה ההתרשמות של שירות המבחן מהנאשם.
  בכבוד רב,

  תגובה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.