לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
שמואל

תאורה בשטח החנייה של הבניין

שלום רב, אני דייר בבית משותף, באזור החניה של הבניין שהוא אזור פרטי, יש עמודי תאורה, שניים מעמודי התאורה אינם עובדים והאזור בו אני מחנה את הרכב שלי חשוך. פניתי לועד הבית וביקשתי שיחליף את המנורות השרופות. מהתשובה שקיבלתי מהועד, הבנתי שבגלל שחבר הועד מתגורר בקומה הראשונה והתאורה באזור הזה היא בדיוק מול המרפסת שלו, הוא מעדיף להשאיר את האזור חשוך כדי שלא יפריע לו. האם הוא יכול להחליט בשביל כל הדיירים שהאזור הזה יישאר חשוך?

item.Author מנהל הפורום גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

תאורה בשטח החנייה של הבניין. שלום שמואל סמכויותיו של ועד הבית הנן בכל הנוגע לשמירה ותחזוקה שוטפת של הרכוש המשותף לכלל הדיירים. אין ועד הבית רשאי להעדיף את האינטרס האישי שלו על פני האינטרס של כלל הדיירים בבניין וככל שמדובר בעמודי תאורה בשטח החנייה של הבניין עליו לדאוג כי עמודים אלה יהיו מוארים . ייתכן כי כל עוד לא פנו אל אותו חבר ועד בדרישה להחליף את התאורה השרופה הוא חי עם זה בשלום לאור הסיבה שציינת, אולם משפנה דייר ודרש להחליף את התאורה על מנת שהאזור יהיה מואר ולא יהווה סכנה, עליו לעשות כן. נשמח לבחון עבורך את הסוגיה ככל והיא לא תבוא על פתרונה ואתה מוזמן לפנות למשרדנו בדרכים המקובלות.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום סכסוכי שכנים