פיצויי פיטורין - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • לירון

  נשלח ע"ילירון 20:24, 27 בדצמבר 2012

  שלום רב אורית ! רציתי לדעת אני עובד במקום עבודתי כבר 4 שנים מסיבות כאלה ואחרות אני שוקל לעזוב את העבודה ואני מעוניין לקבל את מלוא הפיצויים שלי מיכוון ועבדתי קשה כל השנים וכי אני חושב שמגיע לי. השאלה אם לפי החוק אני זכאיי לפיצויים מלאים בעת התפטרותי? אמשח לתשובה , תודה רבה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

  עו"ד אורית רוזן- אור,מנהל הפורום

  11:19, 30 בדצמבר 2012

  בנסיבות של התפטרות מרצון אין זכאות לפיצויי פיטורים, למעט, אם ישנו בהסכם העבודה סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים המאפשר התפטרות וקבלת פיצויי הפיטורים שהצטברו בקופת הגמל בלבד.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.