הסכם גישור בבית הדין לעבודה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • אלה

  נשלח ע"יאלה 08:27, 1 במאי 2015

  שלום רב. אתמול נערך דיון קדם משפט בבית הדין לעבודה לגבי חוב מהמעביד. הוחלט שאקבל את החוב בתשלומי צ'קים. יתכן ונפלה טעות ותאריך הצ'ק הראשון הוא ל 20 באפריל כאשר המעביד מעוניין ב 20 במאי. שנינו חתמנו על ההסכם ועלי הוא מקובל. האם זה מחייב? האם ניתן להכריח אותי להגיע שוב ולחתום על הסכם חדש למרות שהסכם זה מקובל עלי?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אורית רוזן אור

  אורית רוזן - אור,עו"ד,מנהל הפורום

  13:44, 5 במאי 2015

  ניתן לשלוח לבית הדין הודעת הבהרה ו/או תיקון טעות סופר להסכמה בין הצדדים שקיבלה תוקף של פסק דין למועד פירעון השיק הראשון וכך גם לגבי יתרת התשלום.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.