קנס יציאה מעבודה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • שירלי

  נשלח ע"ישירלי 22:53, 22 בספטמבר 2011

  אני עובדת בתור נציגת שירות בחברה גדולה. כשנכנסתי לעבודה חתמתי על חוזה שבו אני מחוייבת לשנת עבודה, ולא, אאלץ לשלם סכום של 2500ש״ח עבור קורס של שלושה שבועות. הקורס הועבר לנו ע״י עובדים מהחברה עצמה. כרגע, נכנסתי לתפקיד בפועל ואני מרגישה שהוא גדול עליי מבחינה רגשית. אני בוכה אחרי שיחות עם לקוחות ומתקשה להרדם בלילה. שאלתי היא- האם החוזה שהוחתמתי עליו, חוקי? האם קיימת דרך כלשהי שאוכל לצאת ממקום העבודה מבלי לשלם את הקנס? תודה.

  השב
 • 19:11, 2 באפריל 2012

  יש לי שאלה ואם אני חתמתי על קנס יציאה 1000 שקל ל9 חודש התחייבות ואני יוצאת לפני ומתחתנת והלכת לגור בעיר רחוקה הם גם יכולים לקחת לי את ה1000 שקל?

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.