תלושי משכורת - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • אורטל

  נשלח ע"יאורטל 22:39, 4 במרץ 2012

  בידי 20 תלושי משכורת כאשר אין שום הזכר לסעיף כמה ימי חופשה מגיע לי כמה ניצלתי . רק שאני מבקשת ימי חופשה כתב כמה שולם על כמה ימים. . ומחודש לחודש אין לי מדד לדעת כמה ימים באמת מגיע לי כי זה לא מפורט בתלושים. האם יש עילה לתביעה?...אם כן בכמה מדובר?...ולפי עליי לפנות. תודה והמשך יום טוב.

  השב
 • 10:37, 5 במרץ 2012

  בקשי לראות את פנקס החופשה המנוהל על שמך. אם אין כזה, זוהי עבירה על החוק. תוכלי להגיש תלונה לתמ"ת. יקנסו את המעסיק. אני מציעה לך להתייעץ עם עו"ד לעניין ימי החופשה המגיעים לך.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.