פיצויי פיטורין - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • אסנת

  נשלח ע"יאסנת 10:09, 5 במרץ 2012

  אני עובדת במקום עבודה 11 שנה הבעלים מנסה "לעשות לי רע " על מנה שאני יתפטר אני לא מוכנה לעזוב ללא פיצויים, מה לעשות ?????.

  השב
 • 10:35, 5 במרץ 2012

  אם הוא מרע לך את העבודה או יוצר נסיבות שאין לדרוש ממך שתמשיכי לעבוד, תוכלי להתפטר ולקבל פיצויי פיטורים. אך עליך להוציא קודם כל מכתב התרעה ולפרט את הנסיבות או הרעת התנאים ולדרוש שיתקן את המצב, שאם לא כן תתפטרי תוך תקופה מוגדרת. אני מציעה לך לקבל ייעוץ בעניין של עו"ד המתמחה בתחום

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.