יש קייס ? - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • יש קייס ?

  נשלח ע"ייש קייס ? 20:31, 27 במרץ 2012

  אוקי אז ככה. עבדתי בסוכנות רכבים לפני שנה. מכרתי שם 40 רכבים ועזבתי אחרי חודש. אף רכב לא הגיע הזמן הזה. מדובר בסכום של 15000 שקלים עמלות המעסיק לא מכחיש שאני מכרתי רק טוען טענות כמו אני לא הייתי כאן עד המכירה. בחוזה בעפי שנערך לי הובטח כי על כל מכירה אני מקבל סכום X כעמלה ,אם הרכב באמת יימכר ולא יבוטל.אין חוזה בכתב כי התחמקו ממני ולכן התפטרתי. האם יש קייס לתביעה ? אודה מראש כי אני זקוק לכל כסף איני עובד כבר חצי שנה ומובטל.

  השב
 • 20:42, 27 במרץ 2012

  אם תצליח להוכיח כי הובטחו לך עמלות על כל מכירה וכי מגיע לך גם עד השלב בו עזבת - תצליח אם לא תוכל להוכיח תפסיד. זוהי עדות מול עדות. לא ניתן לומר לך בפורום אם יש קייס או לא. התייעץ עם עו"ד והבא בפניו את כל העובדות

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.