פיצויי פיטורין - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • דינה

  נשלח ע"ידינה 13:52, 4 באפריל 2012

  התפטרתי מהחברה שבה עבדתי כ- 4 שנים ואני זכאית לפיצויים בגלל המעבר של החברה לעיר אחרת. סיימתי את עבודתי ב 23.11.11 ועדיין לא קיבלתי את הפיצויים שנמצאים כרגע בטיפול חברת הביטוח. האם יש כאן עילה לתביעה או האם מגיעה לי איזושהי ריבית בגלל שעברו כבר ארבעה חודשים מיום התפטרותי?

  השב
 • 18:34, 4 באפריל 2012

  כן מגיעים לך פיצויי פיטורים ופיצויי הלנת פיצויי פיטורים. כתבי לה מכתב בדואר רשום ודרשי את הכסף. אם לא תקבלי הגישי תביעה בבית הדין לעבודה באזור מגוריך (ישנם טפסים בבית הדין)

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.