אי מתן פיצויים - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
  • טל

נשלח ע"יטל 09:35, 12 במאי 2012

שלום עבדתי 4 שנים אצל מעסיק וכאשר הוא פיטר אותי הוא נתן לי מסמך שאת הרכב שהיה צמוד אלי הוא נותן לי במתנה. לאחר כמה ימים נגשתי לברר מה קורה עם הפיצויים שמגיע לי ונאמר לי שהוא לא רוצה לתת לי כלל פיצויים ומה שהוא נותן לי זה רק את הרכב. האם יתכן דבר כזה????????.

השב
  • 17:05, 17 במאי 2012

אם פוטרת המעסיק חייב לשלם לך פיצויי פיטורים

תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.