התפטרות - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • רון

  נשלח ע"ירון 14:40, 28 במאי 2012

  כיום אני עובד ב 2 עבודות. עבודה במשרה מלאה ועבודה במשרה חלקית. אני מעוניין להתפטר מהעבודה במשרה חלקית לאחר כמעט 3 שנים, גם בעקבות העובדה שעברתי לעיר אחרת (מרחק של יותר מ- 40 ק"מ ממקום העבודה). האם בשל עובדה זו אני זכאי לפיצויי פיטורין?

  השב
 • 16:01, 28 במאי 2012

  לא, אינך זכאי לפיצויי פיטורים, אלא אם המקום אליו עברת הוא ישוב פיתוח, התנחלות המופיעים ברשימה שבחוק פיצויי פיטורים ותקנותיו או יישוב חקלאי .

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.