טיפולי פוריות והריון - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • ר

  נשלח ע"יר 16:08, 28 במאי 2012

  שלום. ברצוני לשתף ולקבל עצה שתסייע לי. אני עובדת שנה במסעדה לפני חודשיים הודעתי למעסיקים(2 אחים) שאני מתחילה טיפולי פוריות ובמידת הצורך אצטרך התגמשות בעבודה מס' פעמים בודדים בחודש. המעסיק אמר מילות עידוד,אך התכוון להפך הגמור. כי מאז הוא מקשה עליי בעבודה. היחס שלו כלפיי עויין. הוא הוריד בכוח אדם ובכך הוסיף לי מטלות. הוא ביקש ממני להעלות את מס' השעות בהן אני עובדת, אך סירבתי כי יש לי התחייביות שונות. ובגלל הסירוב הוא נותן לי את ההרגשה שאני לא מועילה לעסק. \ אני רוצה לציין שעד לפני שהודעתי על טיפולי הפוריות הייתי העובדת "המצטיינת" במשך שנה החמיאו לי על עבודתי ולא פעם אמרו שלא יוותרו עליי. לעומת זאת עובדים רבים התלוננו בפניי על יחס עויין ומזלזל. למעשה הנושא מורכב יותר . הם גומרים לי להרגיש "נטל וממעסה" מה עליי לעשות? אם יכולתי הייתי מתפטרת. אבל כל בעל עסק לא ירצה להעסיק בחורה שמתחילה טיפולי פוריות. בבקשה צריעה עזרה. המצב בעבודה לא נעים לי בכלל. רע לי תודה

  השב
 • 16:12, 28 במאי 2012

  כל עוד לא פגעו בשכרך, ולא הרעו לך את תנאי עבודתך, אם תתפטרי לא תהיי זכאית לפיצויי פיטורים. אני מציעה לך להתייעץ עם עו"ד.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.