פיצויים אחרי פיטורין - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • אלמונית

  נשלח ע"יאלמונית 14:16, 10 ביוני 2012

  שלום רב, פוטרתי מעבודתי ויש לי שתי שאלות: 1. במקום העבודה הודיעו לי שסעיף 14 חל גם עליי מתוקף הסכם קיבוצי בין ההסתדרות להתאחדות התעשיינים (שחל על מקום עבודתי)למרות שלי היה חוזה אישי מול מקום העבודה שלי ולא חתמתי באופן פרטיני על הסעיף (כמו עובדים אחרים). האם זה נכון? 2. 20% ממשכורתי מוגדר כאחזקת רכב. האם על חלק זה לא היו צריכים להפריש פיצויים? תודה

  השב
 • 14:54, 10 ביוני 2012

  אינני יכולה להשיב במסגרת זו על השאלה הראשונה, כי עלי לבדוק את החוזה ולשוחח עמך. לגבי השאלה השניה, על אחזקת רכב אין הפרשה לפיצויים.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.