טיפולי הפריה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • אלמונית

  נשלח ע"יאלמונית 10:37, 29 ביולי 2012

  שלום, התחלתי לעבור טיפויל הפריה לאחר שנים רבות בהן בעלי ואני ניסנו להיכנס להריון ולא הצלחנו. האם אני חייבת לספר למעביד? אילו הטבות מגיעות לי? (אני לא רוצה שהעובדים כאן ידעו מזה)

  השב
 • 14:11, 2 באוגוסט 2012

  את לא חייבת לספר למעסיק. לגבי כל הזכויות המגיעות לך אני מציעה לך להכנס לרשת החברתית TheMarker Cafe ושם יש לך סקירה מלאה על זכויותיך תחת הכותרת -
  "טיפולי פוריות: זכויות במקום העבודה - מהראיון ועד (חס וחלילה) לפיטורים"

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.